Dostarczamy produkty i części zamienne do chłodnictwa, klimatyzacji i AGD

USŁUGI


Szanowni Państwo, poza hurtową sprzedażą produktów, nasza hurtownia oferuje natępujące dodatkowe usługi skierowane zarówno do indywiudalnych klientów jak również, do specjalistycznych firm, instytucji. Wszelkie szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod naszymi numerami telefonów lub składając zapytanie ofertowe.

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Odsysanie, przepompowywanie i magazynowanie gazów chłodniczych

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie w bardzo szybki sposób przepompować nieograniczoną ilość gazów chłodniczych. Nasz sprzęt pozwala nam nie tylko na przepompowywanie, ale również, na odsysanie pozostałości gazów chłodniczych z uszkodzonych systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych, oraz dużych pojemników zbiorczych. Przekłada się to na szybsze przeprowadzenie czynności naprawczych oraz na zmniejszenie strat gazu, które są nieuniknione przy stosowaniu tradycyjnych stacji odzysku freonu.

 

Projektowanie rozwiązań chłodniczych

Świadczymy usługę profesjonalnego projektowania różnego rodzaju rozwiązań chłodniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaprojektować rozwiązanie chłodnicze, które w idealny sposób będzie spełniało Państwa oczekiwania. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do samego projektu, ale oferujemy również pomoc w doborze niezbędnych urządzeń chłodniczych. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są tylko i wyłącznie na sprawdzonych metodach oraz na niezawodnym, markowym sprzęcie. Gwarantuje to, iż zaprojektowane przez nas rozwiązania są trwałe i niezawodne!

 

Wykonawstwo i serwis rozwiązań systemów chłodniczych

Oprócz projektowania rozwiązń chłodniczych oferujemy, również profesjonalne ich wykonastwo. Każda wykonana przez nas instalacji objęta jest gwarancją i sewrisem powykonawczym. Naszymi atutemi są staranność i dbałość o detale. Gwarantujemy, iż po wyborze przez Państa naszej firmy, w razie wystąpienia problemu nie zostają Państwo z nim sami. Oferujemy pomoc zarówno w trakcie jak i po wykonaniu instalacji chłodniczej.