Dostarczamy produkty i części zamienne do chłodnictwa, klimatyzacji i AGD

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA


 


W dzisiejszych czasach, gdzie klimatyzacja samochodowa stała się juz standardowym wyposażeniem naszych aut ciężko nam sobie wyobrazić jej brak szczególnie w upalne dni. Podążając za szybko rozwijającym się rynkiem i potrzebami naszych Klientów oferujemy szeroką ofertę części zamiennych. Uwzględniając duże zapotrzebowanie i fakt, jak ciężko obyć się bez sprawnej klimatyzacji wprowadzamy coraz większą liczbę produktów dostępnych "od ręki". W związku z bardzo szeroką ofertą aut, jaką proponują dziś producenci różnych marek występuje szereg nietypowych części, które nasi pracownicy w jak najkrótszym czasie sprowadzą na zamówinie.

Zajmując się klimatyzacją samochodową przygotowaliśmy ofertę skierowaną do osób prywatnych jak również do warsztatów samochodowych. Dostarczamy niezbędne narzędzia min.zaciskarki do węży, szybkozłącza, lampy uv, klucze, narzędzia do obsługi kompresorów i wiele innych.

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy : Sprężarki (kompresory) do aut i lodówek 12V, akcesoria, łożyska i uszczelnienia do sprężarek. Filtry, zawory, mechanizmy zaworów, zawory rozprężne, termostaty, przekaźniki, wyłączniki, termometry, generatory ozonu. Szeroki wybór końcówek do zaciskania, oringów i złączek.

Proponujemy atrakcyjne ceny na przewody (węże) grubo i cienko ścienne, skraplacze do klimatyzacji, wentylatory 12 i 24V, ciągnące i pchające. Chemia i oleje : barwniki uv, luty do aluminium, oleje castrol, triton, total. Środki do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji, płyny do czyszczenia skraplaczy, uszczelniacze do klimatyzacji.